Jump to content
Българският форум за музиканти

Коя е песента от видеото на NormanRareGuitars


Recommended Posts

Здравейте, интересува ме втората мелодия, която свири. Името на песента? Дал съм линк с няколко секунди преди да я започне.

 

https://youtu.be/PwpNFoip5VY?t=1m27s

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич нещо не можах да разберем какво питаш,от клипа се вижда че демонстрира китара, и свири нещо свободно,на теб може да ти прилича на някоя песен..........

Уточни нещата и тогава питай,щото ми звучи като опит за общуване........ и изява във форума,но неуспешно......

Сори за офтопика или спама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мелодията принадлежи на нечия песесен, нали? :) 
Аз я намерих вече. Днес имам, какво да разучавам.
Riick Derringer - Rock and Roll, Hoockie Koo се казва.

По въпроса за общуването и изявата във форума, откакто съм завършил университета не бях чувал нещо изсмукано от пръстите.  Кои неща да уточнявам след като съм дал конкретен линк с конкретно време на неговото започване и директен въпрос .... "втората мелодия, която свири.Името на песента?"Спирам до тук да не останете, г-не, с убеждението, че се заяждам или нещо такова.

 

Тука май се чувствате задължени да напишете нещо без значение дали е по темата или не, както в моята за китарата някой се обажда как живота бил твърде кратък да свириш на т*шак китари. Все едно съм му дал моята и съм го накарал да я ползва за основна?!? 

 

iliev.p я кажи сега дали свири нещо свободно и ми прилича на някоя песен, или наистина ми прилича на песен и е песен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм видял по-рано питането, но вече си намерил отговора.На мен ми е любимо това парче на Рик Деринджър.Той е доста добър китарист.

Имам едно качено видео от концерта му в България.Хвърли едно ухо ако искаш.

Ето я песента

И целия концерт (той всъщност подгрява Grand Funk Railroad)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Момента, в който го чух оня да свири на СГ-то ме изкефи веднага. Концерта сега го пресполових. Много яко звучи!

Редактирано от KeepRollin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.