Jump to content
Българският форум за музиканти

Здравейте :)


DANEV

Recommended Posts

  • 2 months later...

https://www.youtube.com/user/Y1o2o3Y/videos Това съм аз :) Свиря на китара от почти 7 години,започнах с електрическа Кремона на баща ми,който преди се е занимавал с музика :) Сега уча в АМТИИ ( Академия за музикално танцово и изобразително изкуство) поп и джаз изпълнителско изкуство .. Свирил съм в 2 групи като първата беше не особенно сериозна тъй като все още бях прохождащ,а 2рата (Алтеа) свирих около 2 години главно рок и метъл и беше забавно понеже обикаляхме в най-различни клубове из България :) Сега свиря в формацията в която сме в академията,но иначе не може да се каже,че имам сериозна група,свиря от време на време с хора от академията или приятели из Стара Загора и Пловдив :) https://www.facebook.com/borislav.monov.7/videos/138144753060819/  това е клип с Алтеа,първоначално започнах с ясната идея да свиря рок,метъл и блус,който винаги ме е влечал още от първият път,когато хванах китара,последните 2-3 години започнах да се интересувам и от джаз и да вкарвам елементи от него в рок/блус свиренето,тоест Fusion ,а се старая да свиря и "чист" джаз,стандарти като се старая за джаз фразиране,техники и прочие :) Ии спра дотук за да не си разкзвам целия музикален живот :Д 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето изглежда впечатляващо. Добре дошъл във форума (въпреки че виждам, че си отдавна регистриран).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ! Не съм много активен,но съм научавал доста неща от форума,рядко поствам като изключим последния месец може би :Д 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здрасти и от един старозагорец :) Гледам, че свириш в Алтеа, освен Роската има ли някой друг останал от старата Алтеа (от 90-те)? Ако се не лъжа Цецо държи другата китара, но не мога да разпозная кой е на баса и на барабаните. И добре дошъл на форума :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Благодаря! :) Разказвали са ми за старата Алтеа,но съм забравил кои са били предишните членове .. на баса е Димо - Бунгата,а на барабаните Иван Колев,иначе Цецо е другия китарист да :) Вече от година не сме свирили заедно,но така бяхме :))  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...
На 18.01.2016 г. at 23:55, Cliff_Burton написа:

Здрасти и от един старозагорец :) Гледам, че свириш в Алтеа, освен Роската има ли някой друг останал от старата Алтеа (от 90-те)? Ако се не лъжа Цецо държи другата китара, но не мога да разпозная кой е на баса и на барабаните. И добре дошъл на форума :)

Здравей!Аз съм Асъма от "старата" Алтеа,държах баса.След толкова години на покой отново сме активни,двамата с Росен.Ако искаш свържи се с мен във фейса Georgi Asamov.Незнам дали ме помниш,аз да.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.