Jump to content
Българският форум за музиканти

Kaк да сглобим аудио кабел...


synchu

Recommended Posts

Напоследък се появяват доста въпроси по тематиката, затова пускам един линк към едно доста добро ръководство за целта, което съдържа, както обяснение за това как да направим даден вид кабел, така и обяснение за преходи от балансиран/небалансиран (това винаги е най-добре да се прави с ДИ бокс) и секви други. Освен това има и добро обяснение за причините и борбата (B)) с ground loops.
Ето го и самото то:
http://www.rane.com/note110.html


п.с. Обърнете внимание между другото на отделните заглавия на главите - Best right way to do it, Next best right way to do it, Last best right way to do it!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Евалата преди години покрай едни дефазирани аудио-видео системи ми беше попаднало (викайки неволята) това нещо (тогава нета беше с карта) и изгубих принта, и забравих сайта. Много благодарско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

Евалата преди години покрай едни дефазирани аудио-видео системи ми беше попаднало (викайки неволята) това нещо (тогава нета беше с карта) и изгубих принта, и забравих сайта. Много благодарско

 

И аз съм гледал от същият сайт преди време.Свърши ми перфектна работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Не мисля, че проблемът се дължи на ъпдейта - просто линкът в първия пост е отпреди повече от 13 години, а от тогава доста сайтове преместиха информацията си на други адреси...други пък просто минаха на https. :)

Ето 2-та линка с информацията, за която става дума в първия пост - мисля, че бяха тези, тъй като още преди години съм ги чел, докато информацията все още си беше на оригиналните места - 1 / 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не. Линкът сочи точно там, където трябва и където е сочил последните години. Не са местили нищо, което е елементарно за проверка :)

 Пооправих го, за да не се налага да се маркира, копира и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.