Jump to content
Българският форум за музиканти

Музикална Академия по ТВ7


savov

Recommended Posts

Съвсем случайно днес попаднах на инфо във ФБ и сега си го пуснах. 
В момента върви т.н. КОНЦЕРТ НА ИЗГРЯВАЩИТЕ ЗВЕЗДИ.

 

До колкото разбрах има отбори от певци т.н. легенди, актуални звезди и неизвестни изпълнители.

Още не съм изчел всичко в сайта, но след предаването тази вечер ще поразгледам.

 

Изглежда интересно. 

Ето инфо: http://ma.tv7.bg/

Редактирано от savov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. хм .. не знам кое точно изглежда интересно ... шоу като това , а и стотиците като него по света винаги са били кръчмаро - подобни ... просто нивото на кръчмата е малко по високо ... както и у нас  досега , така и по света единици от участниците са направили кариери след това ... въпреки , че у нас по принцип за кариера е пошло да се говори ... иначе предаванията изълняват основната си мисия - предлагайки халтура , да изкарат някой кинта .... ако това е рецептата за интересно - мале мила ... но пък от друга страна , за сравнително непритенциозната бг публика може и да минава за нещо по така .... на фона на всичката чалга ... както и да е ... така или иначе не ги гледам .. въпрос на приоритети и избор , както се казва :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М-А-Р-К-Е-Т-И-Н-Г! За това става въпрос. За това се правят тези шоута. Абсолютно си прав, единици прокопцват след такива предавания, най-малко победителите. Ще се стигне донякъде и пак ще разбъркат вота, само и само да ни взимат паричките на нас горкичките. Те взимат хората от там да им вземат парите и да имат кому да пишат песните. Къде е Марин сега, може ли някой да каже? Къде е Невена? Къде е Боян? Къде е Богдана, която беше един истински талант. Да не дърдоря повече, че не съм в говорилнята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

без да коментирам качествата на тия продукции от муз гл. точка ще кажа, че силно ме дразни воайорският елемент тип "биг брадър". Те това е пошлото в случая - иначе е добре да се свири и пее .... вкл. по телевизията във всякакви формати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има попадения. Не отричайте всичко ново като некви чичаци дърти.

Какво по-точно да отричам? Не е ли така според теб? Не казвам да не го гледате и такива работи. Целта ми с онзи коментар беше да дискредитирам това, което се прави с участниците в тези шоута.

 

 

 

без да коментирам качествата на тия продукции от муз гл. точка ще кажа, че силно ме дразни воайорският елемент тип "биг брадър". Те това е пошлото в случая - иначе е добре да се свири и пее .... вкл. по телевизията във всякакви формати.

И за какъв чеп правят предаване за таланти в стил "Биг Брадър"? Ясна ми е идеята, ама за какъв чеп го излъчват по телевизията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какви са останалите попадения, но такава певица като тази Мария от младите не съм чувал в България през последните поне 10-15 години. Явно има полза от такива предавания, защото пряк резултат от тях беше и Михаела Филева, която също е уникално добра. А аз съм известен с непоносимостта си към българските поп певци като цяло. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Фънки днес го няма в журито... къде ли е...

В Galaxyy Bowling - В. Търново, с ЧЕРНО ФЕРЕДЖЕ  :P  ;)  :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам го от време на време в канала им в Ютюб. Но според мен единственото музикално в това шоу е концертите в самата къща само пият,пушат и правят сейри. Но това се харесва на хората да има сеирчета и скандали. Такъв ни е манталитета  :secret:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Това е първото музикално серийно шоу, което ми харесва много!  :coolp: Признавам си, че в началото и аз бях резервиран, заради пикантният елемент в стил "Биг Брадър". Харесва ми не заради пикантните преживявания и емоции вътре в къщата, а заради разнообразните теми и дискусии по типично българските(и не само) музикални и професионални проблеми, а именно - какво значи и какво ти "струва "да си професионален музикант в БГ, да направиш кариера на "звезда", отношенията между самите музиканти и на обществото към тях, условията при които се развива БГ музикалният бизнес, стиловите тенденции в българската музика и още много други, за които бихте се сетили. За мен това шоу е перфектно изпипано и другите подобни формати бледнеят пред него(омръзна ми от скучни и бездарни напъни в другите подобни). Надявам се, че ще продължи още години и ще става все по-интересно(но не пошло), а и поне малко полезно за българските музиканти. :metalist:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

 Браво, Поли! :coolp: Абсолютно честно заслужен успех на истинска звезда!

Дичо наистина е много добър, най-вече поп-рок певец, но няма нищо специфично и оригинално, а просто добра универсална школовка, подходяща за клубове и др. заведения, в които има доста по-добри, но никому неизвестни певци.  Кичка достойно си заслужи второто място, според мен, като признание за дългата и кариера и нищо повече, :yes:

:slap:  Ама, това жури оглушало ли е или проявява куртоазия? Жорко е симпатяга и с готин тембър наистина, но през цялата академия пееше толкова нестабилно, та дори фалшиво, че му трябва сериозна школовка и солфеж за да стане що-годе приличен, поне клубен певец. Същото мога да кажа и за Прея, но тя поне излъчва повече екзотичен чар и неизчерпаема енергия, та от нея може да стане и нещо много повече. Пожелавам и на двамата много труд и заслужен бъдещ успех! :thumbs_up:

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лими, прочети най-първия ми коментар в тая тема. Пореднотодоказателство, че поне донякъде съм прав. Въпреки възрастта ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да! Честито на Поли Генова!
Заслужена победа... определено и Дичо заслужаваше да спечели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.