Jump to content
Българският форум за музиканти

Имам Един Голям Въпрос


SlipFly

Recommended Posts

:) Ха-ха и така...Искам да питам дали знаете откъде да си намеря програма...

Която ще ми служи като ефект за китарата...И изобщо има ли такова нещо...

Мисля,че има,но...Не знам от къде да го взема,ако някой знае нещо такова...

Моля да ми каже...И да постне някой линк..:)) 'Айде чао и 10x предварително.:)

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Правилата са си правила а този линк се праща на ЛС, ако е толкова наложително.

Прочети и темата на Налбантов за "Как да свирим в реално време" ... не знам точно къде беше ....

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има много...аз пробвах около 4-5 различни програми най фалената е Guitar Rig на Native Instrumens ,но и тя не ми тръгна като хората..

 

http://www.nativeinstruments.de/index.php?guitarrig_us

 

и разни други подобни и по неподобни.Ако никой не ти даде линк ще се поразровя че сега ме хващаш малко на слабо време <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guitar Rig на Native Instrumens ,но и тя не ми тръгна като хората..

Това сигурно е заради саундкартата ти. Китарата изисква вход с по-висок импенданс. Също така Уинтел компютрите искат драйвъри за всичко странично, но това е друга тема. Единствения драйвър, който ми се е налагало да инсталирам досега е този за принтера ми <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ahhhh...ok..qsno ve4e si svalih Guitar Rig no imam malak problem..da de nz dali e mnogo malak..zna4i..programata se startira do tuk OK..ama posle ne moga neshto da shvana kak stava:))nemoga da izkaram direkten zvuk..seshtate li se

prosto trqbva parvo da prosvirq neshto i posle da go vkaram v programata i 4ak togva da sloja neobhodimiqt efekt..ako nqkoi moje da mi obqsno ot kade idva problema mnogo shte sam mu blagodaren:)) 10x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети това

 

аз в началото не го разбирах точно какво да правя, но ако си упорит ще го пуснеш. Успях след няколко часа опити - а всъщност е елементарно, но просто тези неща трябва да ги знаеш. Не може да ги налучкаш така лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ahhhh...ok..qsno ve4e si svalih Guitar Rig  no imam malak problem..da de nz dali e mnogo malak..zna4i..programata se startira do tuk OK..ama posle ne moga neshto da shvana kak stava:))nemoga da izkaram direkten zvuk..seshtate li se

prosto trqbva parvo da prosvirq neshto i posle da go vkaram v programata i 4ak togva da sloja neobhodimiqt efekt..ako nqkoi moje da mi obqsno ot kade idva problema mnogo shte sam mu blagodaren:)) 10x

А ти прочети това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Вече има и Amplitube2 из мрежата. Някои да даде отзиви. Моята версия е със 273 пресета, които носят имена на групи и китаристи :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече има и Amplitube2 из мрежата. Някои да даде отзиви. Моята версия е със 273 пресета, които носят имена на групи и китаристи :)

:):beer: :read:

 

2.0 има време

тва не е 2.0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.