Jump to content
Българският форум за музиканти

Slaff - Дърта пияница


aarab

Recommended Posts

Да, "дойдохме си на думата" с този нашенски музикален стил, отразяващ нашенското ни битие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая мога да пия спокойно докато карам!!
Айрянчее :D

Тук има още материал от автора ;)
http://forum.muzikant.org/topic/131058-slaff-rado-mihov-presents/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)  Благодаря за коментарите! От време - на време човек трябва да си каже "болносо".

А и айрян с баница си е една типична българска закуска,

която ни е съпътствала в ученическите години (е, когато баничките не бяха левче ;) )

 

Ще следя темата за други мнения и градивни критики.

 

Ай наздраве!

 

Автора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Повечето мангали набиват баничка с боза,според мен странна комбинация,а това дето се продава за айранчи е някакъв ташак от сухо мляко и химия,

ама не мож накара съвременна жена  да вземе прясно мляко от пазара,да го закваси и да направи истински айрян,и яз като дрът пияница знам как се прави.. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Здравейте,много искам да попитам дали можете да ми дадете guitar tabs на песента.Тук или на скайп kuli0o.Просто на скайп ще мога да го видя защото ще забравя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Да, "дойдохме си на думата" с този нашенски музикален стил, отразяващ нашенското ни битие!

Не намирам за уместна забележката, иронията или квото и да е...Много интелигентно измислена песен, освен това и доста свежа, което е супер - двете неща не винаги си стискат ръцете. Радо, не обръщай внимание на хапливи коментари от тоя род, в нашия форум такива - бол. Мнозина ще те нахулят, но огромен процент от тях чисто и просто са музиканти, чиито основни усилия са насочени в трубюти на западни прототипи, "пеенето" на развален английски на нискосъдържателни текстове и обвиняването на всичко и на всеки за неуспеха им (чалга, куртурно пространство, торент тракери и нз си кво още).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)

 

Да, "дойдохме си на думата" с този нашенски музикален стил, отразяващ нашенското ни битие!

Не намирам за уместна забележката, иронията или квото и да е...Много интелигентно измислена песен, освен това и доста свежа, което е супер - двете неща не винаги си стискат ръцете. Радо, не обръщай внимание на хапливи коментари от тоя род, в нашия форум такива - бол. Мнозина ще те нахулят, но огромен процент от тях чисто и просто са музиканти, чиито основни усилия са насочени в трубюти на западни прототипи, "пеенето" на развален английски на нискосъдържателни текстове и обвиняването на всичко и на всеки за неуспеха им (чалга, куртурно пространство, торент тракери и нз си кво още).

 

Типична проява на суета, разглезена от "лайковете"(тъпа дума) във  Фейсбук.

'Що пък да не иронизирам пошла песничка, която е коктейл от стари шлагери, чалга припевче и соц естрада с двусмислен текст! Ама така се става известен по наште земи, подгизнали от чалга манталитет. Добре, че поне другите композиции(слушал съм ги) на Радо са на съвсем различно ниво и стилистика и дано не се изкуши от тщеславието да прави повече такива песнички, което ще погуби таланта му!

Интересно ми стана и мнението на Азис по този повод. Той колкото и да не ни е приятен на нас с китарките, казва болезнени истини.

Чуйте мнението му от 15:50 до 17:30 и дори от преди това - от 14:18.

http://vbox7.com/play:0e9d4beef4

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен не ми харесва.

 

Съвсем приятелски въпрос към автора, как стигна до този стил и това ли е стила към който ще се насочиш?

 

2-те песни в другата тема са много добре, браво за тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.