Jump to content
Българският форум за музиканти

Д2 - Не мога да спра да те обичам


DaniNedeltchev

Recommended Posts

Групата ни се казва "Negative Vibration", първото ни участие, благодарение на господин Красимир Димитров. Аз съм вокалиста, Марто е на барабаните, Митко - бас, Косьо - соло китара. Извинявам се, попринцип на репетициите пея по-добре, но не ми беше много спокойно.. Но пък иначе като за първо изпълнение мисля, че беше добре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Основният вокал е доста фалшив и през цялото време пее ниско. Не зная дали точно това е основната идея- беквокалите да са всъщност основен глас (който всъщност беше изпълнен от соло китаристчето, което има по- хубав глас от вокалиста), но не се е получило много добре. Засечките на барабаниста са доста остри и неотмерени както трябва. Може би сте заедно от малко време и все още ви трябва да се сработите:) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята да се прави кавър на Д2 ми изглежда  принципно нездрава. Няма как да станете яка банда, ако свирите лоша музика. ;) Изобщо не си пуснах клипчето, но кагато се опитате да изсвирите нещо смислено, обещавам да го чуя! :) Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави пичове, по-спокойни следващия път и повече "vibration" на сцената ;)
И да ви е неспокойно, притеснително и сценично трескаво,  излизате все едно, че не сте слизали оттам от 2-ри клас :D
А, може да опитате и някое кавърче на Д2 с Дидо, че на мен повече ми харесват с него!  :greenangel:
Шегувам се, бе момци, свирите си каквото ви душа иска. Важното е да свирите! :rockband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си купих оригинално сд тогава на Д2, само заради тази песен, това 1-во, и 2-ро : Д2 са Дичо и Митко Кърнев /останалото е U2 :D/.    Междувпрочем поздравления за избора на кавър, песента ми е любимата. :) Дерзайте напред, пожелавам ви следващото видео да е в раздел авторска музика! Защото, ако не се твори оригинална бг рок музика, ще обречете бъдещите поколения да слушат Миро и "Върхът на планината" до пенсия... както ние Лили Иванова до гроб.. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.