Jump to content
Българският форум за музиканти

балгарски народни песни ?


Recommended Posts

Да, наистина ще е интересно, ако има такива неща из нета.

Но едва ли ще има, повечето хора не се интересуват от народна музика особено.

 

Все пак, ако някой има ноти, може да ги сканира, и да прати линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм правил лиляно моме с рок ритъм и соло мога да я табна. Иначе има и миди формат който мойе с guitar pro да се конвертира в табулатура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какво стана с идеята "българска музика" / включвам и нотна литература/ пиратски - НЕ!??

 

Аз съм издал до сега няколко школи с фолклорна насоченост. Една от тях е Български фолклорни пиеси за китара

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=3764&hl

 

Работил съм върху нея цяла година, инвестирал съм много време, труд и лични средства, . Мислите ли, че ще ми е приятно да я сканирате и да си я разменяте из нет-а?

 

Ако някой се интересува - има още 5 бройки в нотната книжарница в съюза на композиторите - до Народния театър /Сф/. Идете и вижте. И без сканиране!!!

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе бес сканиране 6е я сканирам от до :) небе ебаам се ама добре де няма ли саит на които да има примерно или ноти или просто акорд4ета .ако знаете колко е яко като се саберете ве4ер пиинете малко с фриендове напрао като по4нат народните песни !!! луднитса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПЕЙ СЪРЦЕ! - пиянски, стари градски, сравнително нови и по-стари рок, и най-важното - само български песни. Акордчета, тук-там и някоя таблатура.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...честно казано съм дълбоко заинтересован да намеря качествена народна музика (ама не Д2 и Лили Иванова или пък 'черен влак се композира' или 'цеувката на ана', не търся музика за маса, а музика за слушане, говоря за 'трио българка' или нещо подобно с добър аранжимент) но за сега имам просто желание да слушам, таблатури не ми трябват, ама ако някаде има парчета ще съм благодарен да плеснете един линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това, което мога да направя по въпроса е да взема от приятелката ми музиката, която има.. Тя е народна певица и няма как да не е пълна с такава музика, а скоро ще й ходя нагости в Котел и оттам смятам да понамеря каквото мога :greenball: Ще пиша като намеря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.