Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

http://www.rondomusi...rpro1030lg.html

 

Знам, че тук повечето сте фенове макс на 7-маци, но това си струва да се види най-малкото за майтапа. Скъртих се от смях на тая десятка, честно! :D

На всичкото отгоре, като че ли едва вчера пуснаха девятката.

 

А защо такова заглави на тема? Откраднах го от 7string.org :P

 

Нека флуденето започне сега! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

MOnsteeer!!! Аз много харесва това :D , искам да пробвам определено , а моята мечта си остава

http://www.rondomusic.com/intrepidpro830ebcharcoal.html

Редактирано от chalgasucks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, леле... Слуховете в определени среди гласят, че банда от басисти с пяна на устите обикалят по метъл концерти и цепят с брадви всяка летва с повече от 7-струни, внимайвайте... :secret:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се струва, че до някоя година вече няма да има разделение между китарите и бас китарите, а всички ще свирят на 10-таци и 11-таци, само че различни партии. Пък като нищо може и да се сменят, направо си го представям как на припева китариста почва да свири бас партията, и обратното. :D И все пак е за предпочитане това да е бъдещето на китарите, а не някакви дигитални простотии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

флуденето веднага почва - уж сме български форум ,модератор ти пуска тема на чужд език,а ако пуснеме по хаплив коментар ни трият мненията ,е затва ви пиша на неграмотен диалект,защото форумчито може и да е бащиния на некой,ама па ние мое да искаме на руски да ни пускат темите и ..

може би трябва да имаме свобода на изказване,ако не се псуваме директно

Как да е,това ще бъде изтрито,Ай ноу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер...но мисля, че стандартно настроен 8-мак покрива същия диапазон. само дето почва от F# , но който е мераклия може да си го дропне до Е..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е обаче колко ще е "удобен" грифа на това? Иначе извращение, да. :D Аз и 7-маци не харесвам, но за тях поне има някакво обяснение. Това да вземеш цялата бас партия вече май няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-яко щеше да е ако има отделни адаптери за тънките и дебелите струни или поне да могат да се сплитват вертикално:)

и да има възможност да се извеждат към различни апаратури - една за китара и една за бас... ма и така бива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, леле... Слуховете в определени среди гласят, че банда от басисти с пяна на устите обикалят по метъл концерти и цепят с брадви всяка летва с повече от 7-струни, внимайвайте... :secret:

 

Повече от 4-ри, да сме точни! И ги броим на 2 пъти - едно, две, едно, две.. така че стават грешки... :D

 

Иначе всички помним това

:)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.