Jump to content
Българският форум за музиканти

Наи-богатите барабанисти?


Recommended Posts

Вапроса ми е кои са наи-богатите барабанисти /в пари4ен смисал/ или кои предполагате 4е са такива както в чужбина така и в България.

 

Става вапрос забогатели то4но от свиренето си на барабани а не от страни4ен бизнес или продажба и производство на книги,DVD,палки,барабани и тн.....

 

Ако погледнем наи наи общо певците като4е ли хипер извесноста и пари4ното състояние вървят ръка за ръка.Примерно Маикал Джексън като име едвали има някои по света които да него знае дори и без да го е слушал и банковата му сметка е доста тлъста.

 

 

Ако вземем барабаниста на Битълс супер популярност или Деив Уеикъл или Ларс Улрих.....дали това са наи-богатите ???

 

Вие какво мислите ,а в BG?

 

 

:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

знам ли,Фил Колинс примерно :think: ..у нас богати няма ни един, има такива които изкарват добре, но нищо повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигорно барабаниста на Стоунс, като се има предвид, че те са една от наи добре платените групи в света

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или Billy Cobham, който живее край Женевското езеро в съседство с Фил Колинс и Михаел Шумахер и се разкарва с ферари...

...или пък Vinnie Paul - ако сте виждали снимки на къщата му и басейна с формата на бутилка Crown Royal.

Общо взето никой не е забогатял само и единствено от хонорари за концерти, всички имат доходи от продажби на дискове,авторски права,уроци и така нататък...

Има и пример и за барабанисти,които са развили достоен за възхищение бизнес без да са били големи световни звезди - Remo Belli например и Vic Firth , по имената им си личи кои фирми са основали :D. Основатели на DW пък са неизвестният но талантлив барабанист Don Lombardi и ученикът му John Good, който признава че като барабанист е слаб, но пък е имал идеи за усъвършенстване на инструмента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ломбарди е талантлив главно в краденето на патенти и с лъжливите си пропагандни рекламни кампании, но не и в това да може да свири на барабани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фил Колинс определено оглавява класацията според мен,а в БГ това е Венко 100%,ако не е тоя Венко е другия Венко:godbless:.За чуждите дръмъри,мисля,че Стив Гад също не е умрял от глад,с оглед,че свири с Клептън от има няма десет години и в половината от това време е бил преподавател в Бъркли:godbless:.Шефа на Модърн Дръмър също може би е от богатите хора,а всеки барабанист,направил повече от две турнета,може да бъде супер богат стига да си е завъртял парите правилно.

 

П.П.Има една история с Ранди Роудс и Ози.Ранди съобщава на Ози,че иска да си довърши образованието(класическа китара),а Ози му казал:"Дай да направим още едно турне и ще си купиш университета":godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П.Има една история с Ранди Роудс и Ози.Ранди съобщава на Ози,че иска да си довърши образованието(класическа китара),а Ози му казал:"Дай да направим още едно турне и ще си купиш университета":godbless:

:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като я гледам тая класация - аз съм следващия... Последно изкарах 20 кинта от свирене :godbless: :violin: И то преди 20 дена :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като я гледам тая класация - аз съм следващия... Последно изкарах 20 кинта от свирене :D :violin: И то преди 20 дена :)

Христов....пу-пу....бедняк такъв, миналата Неделя взех 60 за 3 часа свирене :P

 

Извинявайте , че офтопиквам :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

аз пък съм богат духовно от свирене на барабани,извинявайте за "офтопикването" :P

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.