Jump to content
Българският форум за музиканти

Bireli Lagrene


Recommended Posts

Концерта е страхотен - препоръчвам на всички фенове на циганския /и не само/ джаз.

Като виолист, който свири в този стил обаче мога да кажа, че не само не ме отказва да свиря, ами ме надъхва още повече.

 

Влад

 

п.п.

имаше тук един провокатор многознайко - sinbat tornadoto.

Ако случайно влиза още във форума - нека гледа и пак да си помисли може ли на цигулка да се изпълнява джаз!

В.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

John McLaughlin and Shakti Не мога да се сдържа да пусна и още един линк..препоръчвам композициятя която започва от 35 минута от концерта...макар че всичките си заслужават...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Хахаха Бирели е велик аз му бях на концерта тук в София и беше нещо страхотно:)

 

 

Я влез тук Видео с най-великите френски китаристи в джаза:)

 

За да гледаш видеото цъкаш в ляво където пише video.google.link

Редактирано от Django
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирели е DA SHIT 'дет се вика!Супер изрод е всеки път като гледам се нааквам от кеф.В неговия My Space сайт Bireli @ My Space има едно скорошно видео ,в което той свири Cherokee и пича е просто на друга планета от 99% от музикантите по света.Импровизира с техника и скорост тип ДиМеола,но в същото време свири такива линии и фрази-ИЗРООД ;):):):D;) Гледайте го!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирели е DA SHIT 'дет се вика!Супер изрод е всеки път като гледам се нааквам от кеф.В неговия My Space сайт Bireli @ My Space има едно скорошно видео ,в което той свири Cherokee и пича е просто на друга планета от 99% от музикантите по света.Импровизира с техника и скорост тип ДиМеола,но в същото време свири такива линии и фрази-ИЗРООД :):););):D Гледайте го!

 

Владо

Евала...страхотен е...мен много ме кефи като свири с Никулеско музиката на Джанго Рейнхардт.Имам доста записи от РФИ както и от Мецо...незнам тук в България мисля че никой не сивири мануш.Ако има някой обаждайте се да свирим защото такава музика ми е любима.

 

 

 

ПС:Vlad като се освободиш звънкай да направим някой мануш стил Джанго Рейхардт и Стефан Грапели:))))))

 

 

 

Поздрави на всички ;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.