Jump to content
Българският форум за музиканти

Dust! Тримата от запаса :)


Recommended Posts

В тва парче свирим аз , Делян и Налбантов!!!Имахме голямо желание да направим нещо заедно и ето направихме , надявам се тва да е само началото.Евала им на Налбантов и на Делян.Много ме кефите ей!!!Дано се хареса на всички :blink:

 

Dust

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

алеле мауееее :godbless::blink::) тва е мега готино ве!!! леле......къде съм аз.....някъде на дъното :blink: . :) :wow: :wow: :wow: :wow: вие сте изроди ве! браво!!! очакваме още такива парчета! :godbless::godbless::D:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Росене, престани да кършиш - китаристите тук ще се откажат хората:D) Ама че си демотивиращ фактор за хората ХАХАХАХАХА... Шегувам се. ЯКОООООООООО .. Роска, браво!!!!!На професионално ниво!!!!!!!!!!!!!Рулираш руля, приятелю, поздрави!!! :godbless:)

 

:blink::):blink::)

:godbless::godbless::godbless:

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далече съм от такива претенций Тука има достатъчно маняци , всеки в свойта музика , а колко има дето не пишат а са брутално добри е друга тема .... :blink::):blink::):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другите двама са също добри де. keep on!! браво момчета!!

:blink::):blink::)

 

редактирано от Archikanzler: пишем де пишем:PP

Редактирано от Archikanzler
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както беше казал някой някъде тук- вий съвсем съ уакъхти :D или нещо то сорта :D

 

баси бруталното парче, евала! само че днеска от работата го свалих пък ся нещо не става... дано да не съм го затрил

 

иначе само respect

:headbang::curse::curse::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главорежещо :D . В кои части свири Delian ? Това соло на митака около 1:00 прекалено извън микса стои според мен.

Редактирано от sw1tched
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работатата е професионална просто :headbang:

:headbang:

това си е доказателство ,че качествена българска музика и български музиканти ИМА !

Ако и вокал си намерите ще стане яка банда :violin: ..... само да не е някой хеви метал тип(квичащ) , че .... ще почерни работата :headbang: .... мое мнение де ... все едно symphony X :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига с тези вокално ориентирани бози.. бухайте яко инструментали-те са много по-стойностни

:headbang:

вокално ориентиран е поп-а .....

аз вокално ориентиран прогресив не съм слушал :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кои части свири Delian ?

Ето ако ви е интересно кой къде свири:

 

DeathZone:

Всички ритъм китари и програмиране

1:06-1:18

1:30-1:55

2:06-2:17

2:17-2:27

 

Nalbantov:

0:53-1:06

 

Delian:

1:30-1:55

2:17-2:27

2:30-2:57

3:13-3:37

 

:)

Редактирано от Delian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 Потребители: jFog deSperado, Nalbantov, Delian, DeathZone

--------------------------------------------------------------------------

Гледам на пост стоите :)

Много Хейви е и много майсторско също е

Свалям шапка и на трима ви.Винаги съм казвал че на някой който може да се разходи по грифа 5 минути без да се спъне го заслужава....макар че до някъде се стеснява кръга от слушатели(това важи за всяка музика де..)

................................

звук-5,0

изпълнение - 5,5

идея - 4,5

 

средно аритметично 5 .. за заклет дет метъл като мен не мисля че е зле :green:

 

п.с. Без вокали верно че не е пълна никоя музика..Освен ако не се опитвате да правите музика за такива като вас (разбирайте надъхани и можещи), това си е ваш проблем.Крайния резултат е приятен за слушане.т'ва е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много ми се ще да се направят още много инструментали , в различни стилове и да участват много повече хора от форума.Ще е супер ако може да се запише абсолютно от живи музиканти , барабани клавири и всеки да си измисли своята партия ... не знам дали е възможно да стане ... но АЗ СЪМ ЗА ..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много ми се ще да се направят още много инструментали , в различни стилове и да участват много повече хора от форума.Ще е супер ако може да се запише абсолютно от живи музиканти , барабани клавири и всеки да си измисли своята партия ... не знам дали е възможно да стане ... но АЗ СЪМ ЗА ..........

Ако не стане поне ще е фън :)

Ако има мераклии аз съм сред тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.