Jump to content
Българският форум за музиканти

Наи-богатите барабанисти?


Recommended Posts

Нямам желание да си навличам ничий гняв, но в Америка нищо не ти го дават на готово. Яко бачкане му е майката. Аз съм там от 4 години, уча и работя едновременно. Еvans е много прав за всичко, което написа. Човек трябва да има по-широк мироглед и да не прави некомпетентни изказвания, без да има реална представа за нещата. Не визирам никого, говоря по принцип.

А за най-богат барабанист...Трудно е да се каже, има много. Аз приемерно ще се чувствам богат, когато събера моя комплект мечта. :recourse:

 

Ти работиш там, ама си българин и сигурно ти плащат по малко за тази работа от колкото трябва да платят на някой американец. Те за тва земат българи и правят бригади, щото са на далавера.

 

А един приятел работи в Ню Йорк като гинеколог и взема 290 хиляди на година :D С толкос пари в българия не на Портной сета ще си купиш, а ще му казват на UFO Romeo сета :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе не съм фен на американците,но не мога да отрека че като заплащане и услуги са на светлинни години от нас.Ние винаги гледаме в чуждата паничка,а не се замисляме какво правят те че да изкарват тия пари.Темата като цяло ми е много странна,някакъв извод от сорта на "който е най-богат той е и най-добър" ще излезе накрая.Какво е значението на това,кой колко пари има?С какво допринася за уменията му като барабанист?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С толкос пари в България не на Портной сета ще си купиш, а ще му казват на UFO Romeo сета :D

И като имаш такъв сет какво? Няма да си по-добър барабанист. Портной ако..... абе и Стив Гад или Уекъл, няма значение кой - дайте им една каса с педал, един фус, един том, един краш и един райд(ако ще и амати) и пак ще ви замаят по тяхния начин :):yes:

Не е важна големината, важно е умението...

 

бая :cheers2: тая тема, ама така е.. отплеснахте се ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам желание да си навличам ничий гняв, но в Америка нищо не ти го дават на готово. Яко бачкане му е майката. Аз съм там от 4 години, уча и работя едновременно. Еvans е много прав за всичко, което написа. Човек трябва да има по-широк мироглед и да не прави некомпетентни изказвания, без да има реална представа за нещата. Не визирам никого, говоря по принцип.

А за най-богат барабанист...Трудно е да се каже, има много. Аз приемерно ще се чувствам богат, когато събера моя комплект мечта. :metalist:

 

Ти работиш там, ама си българин и сигурно ти плащат по малко за тази работа от колкото трябва да платят на някой американец. Те за тва земат българи и правят бригади, щото са на далавера.

 

А един приятел работи в Ню Йорк като гинеколог и взема 290 хиляди на година :) С толкос пари в българия не на Портной сета ще си купиш, а ще му казват на UFO Romeo сета :)

Брат ти си луд,пишеш неща където нито си ги виждал,нито имаш и представа.Сега работя в една верига хранителни магазини-safeway,днес точно ни плащаха и случайно погледнах чека на колегата,който е чист американец,взима абсолютно същите пари като мен,нито цент повече,нито цент по-малко.Просто ми става става смешно,като чуя някой да ми говори-еди кой си братовчед е бил в Америка и той казва че там е еди какво си.А относно за бригадата,мога да ти кажа че аз взимах повече пари,отколкото мой колега, който работи вече трета година подред на същотото място. Редактирано от evans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе незнам кво има толкова във БГ няма богати музиканти.квото и да си лафим тук.навънка всеки един барабанист китарист са фрашкани с кинти.никои няма да ти каже колко има.абе незнам но мисля че Dave McClain не рови по кофите и не си взима барабани и чинели на старо. :metalist: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.