Jump to content
Българският форум за музиканти

Репетиционни


AXE

Recommended Posts

Guitar_Man Тъй като на няколко пъти ме набедиха за рекламно лице на M&D

:););):)

Аз щ'ти кажа

Телефон: 02/767 100

 

Намира се между спирката на Окръжна и следващата,кат' хванеш 203 по посока Дружба.Малко след като тролей 5 завие.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ерм .. тук в Пловдив има само една , която изглеждаше добре оборудвана .. имаше барабани , пултове и още няколко джаджи дето не разбрах за какво са. И струва 1 лев на час на цялата група :РРРР :D. Скоро ще започнем да ходим редовно.  :violin:  :guitar:  B)

Кажете още нещо за репетиционните в Пловдив, pls.

Къде се намира тази?

 

Доскоро имахме собствено "мазе", което всъщност си беше много уютно, имаше си и диванче даже и можеше да се ползва до 3 през нощта, щото беше в една "industrial" зона. B) Сега обаче се налага да ползваме други репетиционни, та затова ако има още някой от Пловдив нека сподели, моля. Аз знам само две - при Любо в Коматево и Студио 42 на Лъчо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PJ доколкото знам стават за лека музика. Затова ще ми свършат перфектна работа ! Я дайте сайт...

 

President не искам, Княжево ми е на майната си.

 

Edit: Дайте още няколко предложения, условието е да има клавир, да не е в крайните квартали и да не е повече от 6лв/час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайт май нямат, но телефоните са:

832 46 60

0887 304 922

 

Според мен си стават и за стабилна жица...Urban Grey и Redrum репетират там все пак :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "M&D" имат няк'ъв клавир,ама е старичък...

 

02/ 767 100

 

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Да попитам, тук някой може ли да сподели впечатления от репетиционната на т.нар. "Бохата" - Боян от Dreadlockz? Отчаяно търся прилична репетиционна в София, в която се пуши и ме насочиха към това място. ;)) Знам че звучи малко комично, но това за мен е сериозно неудобство. ;)

Редактирано от I=====I
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начи хавата е следната при Бохата: не се пуши в самата репетиционна, а отвънка, при него (в другата стая) - и се пуши като е студено, щото като е топло кво ти пречи да пушиш отвън? Не съм 100% сигурен де, не сме ходили от известно време, може и да е разрешил вътре, довечера съм там и ще видя.

 

Иначе - колоните са малко изпърдяни, но има много хора, които се кефят как им вкарват кривоч на гласа. Ние свирим там и като цяло е поносимо, а и е по-приятелско цялото усещане - Бохата е пич и не ти смърди за щяло и нещяло, което е едно от важните за мен неща в една репетиционна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Пиротска'92...Търсиш Калоян Рамаданов, пак забравих за телефона...

моля ви, дайте някакъв телефон за връзка с хората от тази репетиционна :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Пиротска'92...Търсиш Калоян Рамаданов, пак забравих за телефона...

моля ви, дайте някакъв телефон за връзка с хората от тази репетиционна :(

Пиротска'92

Калоян - 0886 364 564

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Ето една нова репетиционна. Аз няма да давам мнение за нея, щото не е коректно.

www.repeticionnata.com

 

Скоро ще сложим банер тук във форума, за да е по-лесна за откриване.

 

По-здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.