Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-грозната китара


bulby

Recommended Posts

Не съм искал да обидя никого. Просто темата е супер безмислено формулирана. Някой, който много харесва Telecaster сигурно също би се обидил.

Абе пич, ти първо със synchu се заяде за глупости, сега пак продължаваш.

 

Извинявай, ама не случайно съм писал под темата "Дайте вашите предложения" та да може всеки да си даде мнението. Аз също не харесвам BC Rich, намирам доста от формите им направо гротескни, но дори да спях всяка вечер с плакат на такава нямаше да се засегна, защото просто всеки си има право на мнение.

 

Мен Телекастъра хич не ме кефи, теб - Jackson и BC Rich. Супер ! Аз с това нямам никакви проблеми, ти ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BC RICH , Jackson грозни? :D

Това:

bc%20rich.jpg

не го намирам за грозно само защото не мога да си го позволя..мисля, че не притежателите на тези китари са комплексирани а тези които ги нямат но скритичко желаят и затова ръсят негативни мнения за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам, такава китара не бих си купил, макар че с удоволствие бих изпробвал. Пък и съм пипал подобен бас - BC Rich Warlock Platinum. Най-малкото не ми е удобен за хващане.

 

Виж това - нищо нестандартно като идея, но затова пък изпипано до съвършенство :D

CT6M.jpg

471962-Daize%20Shayne.JPG

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж това - нищо нестандартно като идея, но затова пък изпипано до съвършенство :D

Мацката визираш нали :D

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пич, ти първо със synchu се заяде за глупости, сега пак продължаваш.

 

Първо - не аз, аз synchu се заяде с мене с твърденията си за Kurt Cobain, въпреки че аз наистина реагирах малко пресилено. Аз съм сигурен, че той иначе е интелигентен човек, просто явно беше решил да провокира някого, защото твърденията му според мен бяха несъстоятелни. А иначе аз нямам абсолютно никакъв проблем. Просто имам по-различни музикални предпочитания от някои от хората тук, в което не виждам нищо лошо. Явно е, че повечето тук са Hard&Heavy фенове. Като бях по-малък и аз слушах Heavy Metal, но в момента не крия че това не ми е любимия стил музика. Това не означава че ще тръгна да се нахвърлям върху Yngwie Malmsteen или Haloween и да твърдя че са некадърници или че не са музиканти. Просто всеки трябва респектира вкусовете на останалите. По-скоро някои хора, които не са съгласни с мен реагират по обратен начин. Това, което го казах по-горе за хората, които харесват BC Rich или Jackson беше с чувство за хумор разбира се, което ти, Angermeans и този fLiSk изглежда не сте схванали. А иначе извинявай, но темата като цяло ми се струва супер субективна. Ясно е че едни харесват Telecaster, а други не. И какво от това? Просто всеки си има собствено мнение и за него една китара е най-яката, която пък за друг не е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето хора тук далеч не сме фенове на само един тип музика, ако не си забелязал, нито пък на стереотипите свързани с нея. Аз много се кефя и на китари тип Les Paul и подобни, пък ако това според теб са метъл китари...

 

И какво като темата е субективна ? :D Когато става въпрос за някакви сравнения, никога нищо не може да бъде съвсем обективно, защото всеки си има неговите разбирания - в този случай за визия, друг за звук. Просто ми е интересно на кой какво му харесва и какво не, не че аз ще си променя мнението или пък ще променя нечие друго. Просто чиста проба дискусия :D

 

Айде, peace ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе...тая тема се предполага да е забавна :D

Вместо това половината мнения са за това кой кого и как обидил "на китара" :D

Я го раздайте по леко. Единен критерий за красиво и грозно няма - затова всеки си казва кво мисли. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе...тая тема се предполага да е забавна  :D

 

И аз не знам някои какво толкова се впрегнаха, че трябваше да се обяснявам толкова дълго. В крайна сметка всеки има право на мнение :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте пък и аз да се изкажа негативно!

 

най-грозната китара за мен е Musicman/EarnyBall дето оня от Дрим Тиътър свири на такава... Не се съмнявам че ще ме оплюете набързо, но да викаже че я номинирах за такава още доста одавна: беше не кориците на някое от китарните списания и току-що беше взела приз за най-добра китара за незнамсикоя година. Беше в ръцете на Еди Ван Хален мисля...

Та тогава, виждайки я за пръв път, си помислих: баси абсурдната китара...

 

А относно спора за Jackson: солоист формата за тяло е просто перфектна и не съществува по-изящна форма за китара в природата. Ако не вервате дайте снимки на някой който се занимава със склуптора и е безпристрастен по отношение на китарите и той ще ви го каже!

 

хе-хе, лично мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде прикрепяйте и снимки към мненията си де ! :(

Ето го въпросният MusicMan JP:

Musicman%20JP6%20»ІЭ“ь‚и.50.jpg

 

Вярно малко тъпо е това, че е толкова несъразмерен от двете страни, но пък аз лично не бих го отказал ако ми подарят такъв :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако е за въпрос аз бих свирил и на китара с формата на цветенце ако е с як звук и включена в mesa/boogie triple rectifier :inlove: хехе

 

Едит: и все пак да си призная че като си взех китарата, понеже беше с метълската глава (ала Jackson, но на другата страна) като я гледах и ми се досвирваше :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен, телекастерите много ми харесват, харесва ми също китарата на Сантана (мисля, че гипсън беше) ! Но не ми харесват Jackson. Незнам какво намирате в тези китари? На мен не ми харесва нито звука нито визията (е има и изключения :( )

 

Не че съм свирил много на тях де..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарите са си китари-предимно за свирене са предназначени,все пак...

А лафа "по вкус и цвет..." го знаете май всички...

Всяка китара има нещо АДСКИ КРАСИВО в себе си,защото е КИТАРА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.