Jump to content
Българският форум за музиканти

Китаристки :)


Mecho

Recommended Posts

Що бре, сегашния китарист на къцито (ако е още същия) е добър, поне мен ме кефи :)

Е останалата част от бенда са пълни дупки де.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...обаче известни, виртуозни китаристки от ранга на Satriani, Vai и останалите -  :think: не ми идват на ум? а на вас?

Нали ти думам - Great Kat свири шред, демек вайщини, но наистина не е много известна.

А то май темата отиде към жени китаристки по принцип.

Ами имаше една жена, дето свиреше в бенда на Властващият Къци Вапцаров.

Я сом стар коцкар, праим се на кавалер и рядко говорим негативни неща за жени, ама това момиче имаше сериозен проблем с инструмента си. То при Къци май няма друг начин...

Еххххх Ирина се казваше :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: на

Къци китаристката..един път свири Strange kind of woman....

Редактирано от spotlight_kid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей,да,има един клип ,където Шакира свири някаква част от песента,ама това не значи че е китаристка....ако наистина беше такава нямаше само да пее,ми щеше и да си свири песните(поне някои) .Може и да подрънква на кухарка,ама не се води китаристка . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Katrina Johansson

За тая четох в сайта на Майкъл Анджело. Пишеше, че не отстъпва по техника на никого дори от мъжете. Имаше откъси от някви нейни инструментали от наскоро записано EP - еми ни знам дали слушах няква си Катрина или самия Анджело.

Редактирано от metalmaniak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бре, сегашния китарист на къцито (ако е още същия) е добър, поне мен ме кефи :)

Е останалата част от бенда са пълни дупки де.........

@Overhate, ако верно го мислиш това май си много далече от музиката... :read:

сега, че Къцката е малко глупав т'ва ние много добре го знаеме... че кара останалите да свирят глупости, т'ва също, ама сега да кажеш, че Цецо, Минко и басиста им там (Пламен май се казваше) са пълни дупки, мога само да ти препоръчам да ходиш да чуеш нещо на страничната им група Brainstorm (ако свирят заедно още де...) и ще се отречеш от думите си в Държавен Вестник :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бре, сегашния китарист на къцито (ако е още същия) е добър, поне мен ме кефи :)

Е останалата част от бенда са пълни дупки де.........

@Overhate, ако верно го мислиш това май си много далече от музиката... :read:

сега, че Къцката е малко глупав т'ва ние много добре го знаеме... че кара останалите да свирят глупости, т'ва също, ама сега да кажеш, че Цецо, Минко и басиста им там (Пламен май се казваше) са пълни дупки, мога само да ти препоръчам да ходиш да чуеш нещо на страничната им група Brainstorm (ако свирят заедно още де...) и ще се отречеш от думите си в Държавен Вестник ;)

А, не мога да коментирам какво правят в страничната си група. Просто не ме кефи как свирят в тази. Все пак, тъй като много рядко гледам Къци не съм ги слушал и чак толкоз, а и китариста най-много се изявява, другите повече го съпортват.

Та нищо чудно и да си прав........... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ Overhate ,сегашния китарист на недоразумението Вапцаров ( за Къци става въпрос де,пред Никола се прекланям ) е небезизвестния Ангел "Чушката"- един чичко ,който е луд по цялата глава. Само "добър" не е достатъчно за него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онази Great Kat я водят, че била в челната десятка на най-бързите шредъри.

Аз имам едно-две нейни неща и наистина рядко снижава темпото. :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бре, сегашния китарист на къцито (ако е още същия) е добър, поне мен ме кефи :)

Е останалата част от бенда са пълни дупки де.........

@Overhate, ако верно го мислиш това май си много далече от музиката... :read:

сега, че Къцката е малко глупав т'ва ние много добре го знаеме... че кара останалите да свирят глупости, т'ва също, ама сега да кажеш, че Цецо, Минко и басиста им там (Пламен май се казваше) са пълни дупки, мога само да ти препоръчам да ходиш да чуеш нещо на страничната им група Brainstorm (ако свирят заедно още де...) и ще се отречеш от думите си в Държавен Вестник :P

А, не мога да коментирам какво правят в страничната си група. Просто не ме кефи как свирят в тази. Все пак, тъй като много рядко гледам Къци не съм ги слушал и чак толкоз, а и китариста най-много се изявява, другите повече го съпортват.

Та нищо чудно и да си прав........... ;)

OFF:

абе Минко (за останалите незнам) май вече не е при бат' Къци...

иначе е бог (Минко де-не Къци). ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,сега се сетих за Joan Jett....мисля че и тя се брои,макар че не е като The Great Kat по умения,но има яки парчета и свири в тях...

 

намерих си Vivaldi's 'The Four Seasons " в изпълнение на The Great Kat и направо е сташно :guitar: :guitar: :violin: :violin: ....гледам,че тая мацка има 5-6 албума и е завършила цигулка :violin:

Редактирано от Jolene
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гоялмо зарибяване ме зарибихте с Грейт Кат-ката тая :D

извади сайт!!! шъ и търся произведенията сега.

Горер ти ако имаш нейни неща нали знаеш де ще се видим :P:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами сайта й е www.greatkat.com

a ето и линк The Great Kat - Vivaldi's "The Four Seasons"

иначе гледам че ги има всичките й песни в нета за теглене ,обаче не са free :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink::blink::blink::blink::blink:

:unsure::unsure::unsure::unsure:

:ph34r::ph34r::ph34r::ph34r::ph34r:

:P;);):headbang:

:D:P;);):D

уеуе майкоооооооооо....

по принцип като чуя класически нтерпретации с дисторжън и барабани ми се откачат ташаците просто

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами сайта й е www.greatkat.com

a ето и линк The Great Kat - Vivaldi's "The Four Seasons"

иначе гледам че ги има всичките й песни в нета за теглене ,обаче не са free :P

бате и мойте ташаци също.....мноооо якооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.