Jump to content
Българският форум за музиканти

Kой ви е любимият български басист


bejazz

Recommended Posts

Да Иво от ТЕ,дествително много идеен музикант.За Еко няма какво да коментираме-Басистът на Републиката.:) А.Бахаров-класика.За мен ФСБ бяха с него неповторими!Но да не забравяме за всички онези музиканти,които са прекарали дълги години в чужбина,пропускайки възможността да се реализират тук(въпреки че доста от тях останаха доволни).За мое огромно щастие познавам такива.В случая ще кажа за един басист,който ме хвърли в гениялността на Jaco.Не само че ми показа,но и ми доказа че не по-малко гениялни музиканти се лутат между нас.Руслан Купенов се казва въпросния.Не само музикант,но и режисьор.

 

 

 

Айде с здраве.

p.s.Надявам се сте ме разбрали за какво говоря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Звездомиров сички го знаем че е върха пък и да не го знае някой вече със сигурност го е научил...аз ще гласувам за Георги Милчев(Годжи) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венко от ЛЪКИ БЕНД е най-добрия басист, който съм чувал B) Той е басист по неволя - оригинално е барабанист, после китарист и басист по неволя :)

Слушал съм и басиста на "ТЕ", но Венко повече ме кефи :) Знам, че не е много известен, но това не го прави по слаб и по-малко идеен, нали ? :)

Просто супер музикант, скромен като човек, освен това и пее като змей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе некво инфо за Бахаров? Последно, чух, нещо по Скандинавия се е мотал. Данчо, некви засечки с него по викингско?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еко,Иво Звездомиров,Денис(Ахат),Мартин Стоянов(Каскадьори) и Ерол :)

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ивайло Звездомиров :) . Доволен съм, че 1-на година ми беше учител и научих толкова неща, които нямаше как и от каде да науча по правилния начин. Развих се много по бързо. Благодаря му! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Това е басистът! :thumbs_up:

Друг любим басист - Ники от Фаворит, Бог да го прости, не е между живите отдавна, но свиренето и пеенето му не могат да бъдат забравени!

Редактирано от Infinity
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.