Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими певци


circles

Recommended Posts

А не ви ли е срам да пропускате Joff Tate?!  :beer:

Бе слушал съм едни LIVE изпълнения през средата на 90-те дето ...

Иначе Queensryche си RULZ :cheers: Operation Mindcrime - просто друго такова НЕМА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен повечето споменати горе аз се кефя много и на Zachary Stevens ( бивш Саватаж, Съркъл ту съркъл). Човекът пее супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм на периоди в определен период ме кефи определен вокал ...точно сега много се кефя на CHIP и с нетърпение го чакам да се върне за да запишем нещо авторско..не знам дали съе усетили от онзи гавър но Методи има страхотен глас вариращ от продрани варварии до Чип и Дейл..иначе като пееше Child in time не можех да свиря щото ми беше кеф да слушам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уеуе ма съм тъп!!! :wall: ;)

 

Пропуснах да спомена един от хората който стои някаде на върха на пирамидата на вокалното изкуство.

Тва момче се именува Боби МакФерин.

 

Ей тва е мазалото.

Ако някой се интересува ше го запозная с творчеството му!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Майк Гаан, Дикинсън... Ей, Съли Ерна (на Годсмак вокала) също има доста характерен глас ;) Такива работи...

Хохо, Боби МакФерин, къде забравих тоз музикален гении :)

После ми дойде и на ум Ози, не за друго, ами заради гласа :) , също Тейлър (от Аеросмит).

Редактирано от JoiNT_NaTuRe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да добавя Валя Балканска и Phil Ansalmo.

:inlove: Ей това мнение ми е като подарък за днес!!!Разтапяш ме направо с вкуса си!!! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен лично ми допада тембъра и емоцията в пеенето на Фил Колинс,Стинг,Боби Кимбъл(въпреки,че много фалшиво пее този човек :cheers: ).

А всички негри пеят уникално красиво........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби Кимбъл(въпреки,че много фалшиво пее този човек :dance: ).

Особено на концерта в БГ :bravo:

Много кофти...

 

Но имам един голям техен концерт, по случай 25тата им годишнина - там е железен!

 

Айде и аз да си кажа: Sting, Loreena McKennitt, James LaBrie, Jim Morrison, Йълдъз Ибрахимова :cheers: , Freddy Mercury, Brendan Perry & Lisa Gerrard (Dead Can Dance), Frank Zappa, Robert Plant, Елиза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.