Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по Китара by MDS


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Здравей!

Писах 2-3 пъти на мейла но ми го връща. Имаме общ приятел: Р. Цв. със студио лес пола. Говорил ми е за теб, искам да вземам уроци, но съм от Варна. Та въпроса ми е, практикуваш ли скайп-уроци? Как би ставало заплащането за тях? Разбира се когато съм в София ще искам и да се срещаме.

Благодаря,

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей!

Писах 2-3 пъти на мейла но ми го връща. Имаме общ приятел: Р. Цв. със студио лес пола. Говорил ми е за теб, искам да вземам уроци, но съм от Варна. Та въпроса ми е, практикуваш ли скайп-уроци? Как би ставало заплащането за тях? Разбира се когато съм в София ще искам и да се срещаме.

Благодаря,

Поздрави!

 

Секцията contacts вече работи. Пишете ми от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Марто, един пич ме питаше за уроци и се сетих за теб. Не е от София идва само в събота по-работа. Имаш ли някакви ли някакви оборотни китари за уроците, тоест трябва ли да си носи и китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Здравейте и ЧНГ!

Варианти винаги има, при съответни условия :) Съответните условия, както и повече инфо,  през -  www.mdsproject.net  -  contacts :punk_guitar:

Успешна 2013 на всички :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей Марто,

Казвам се Симеон и бях при теб на уроци преди година и съм много доволен от резултата. Сега съм в щатите и бих се радвал ако е възможно да продължим с уроците през Skype . Пиши дали има такава възможност

Симо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здрасти Симо,

 

Винаги може всичко или почти всичко, при съответните условия :) Пиши ми през contacts в сайта ми, за да се уточним, защото тук влизам рядко и не следя темата :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.