Jump to content
Българският форум за музиканти

Gibson Owners' Club Bg


gueorgues

Recommended Posts

И аз съм след кандидат-Gibson собствениците :cheers2: Още ме е яд дето изпуснах ей това преди време, Сега сигурно е двойно по-скъпо:

 

DX84AWCH1_.jpg

Gibson Explorer 84 Reissue

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като видях с какво разполагат някои колеги малко ме е срам (и завиждам) но все пак да ви я покажа. 95616048518308876131252354162kfwK8YlZWpJpuYsnNNWi.JPG

И за да не отварям нова тема да попитам за ъпгрейда който сте правили по китарите, специално ме интересува смяната на ключовете с грувър, защото при мен са с два винта захванати а грувъра са с един, какво се случва с другата дупка вижда ли се, покрива ли се...

Също така ми направи впечатление новия Guns n Roses там Робин Финк и Бъкетхет използват някакъв бутон нещо като off/on ще се радвам някой да даде подробности. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за да не отварям нова тема да попитам за ъпгрейда който сте правили по китарите,

Отвори моля :hysterical:

 

Към останалите съфорумници - моля, да не излизаме извън темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2057/20...Q0B8upgj5F2.JPG

 

Ето това съм аз с моята китарка...

 

Gibson Les Paul Standard-50s Reissue

Upgrades-Seymour Duncan Distortion Pickups/neck and bridge position

Редактирано от Smokejack
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Това (според мен) е един от най-добрите варианти на Standard предлагани от Gibson след възстановяването на LP-серията (1968)!

 

Съгласен съм docc,китарата е невероятна и звучи чудовищно.Освен това се е доказала вече за година и половина като 100 процентов workhorse,тъй като повечето ми участия са свързани с пътуване горката е видяла какво ли не,но не е мръднала.Освен това,мога да се похваля,че John Norum има абсолютно същата включително и конфигурацията от адаптери. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-якия клуб... с най- готините китари!!! Аз съм горд собственик на Gibson Les Paul premium plus!!!! Снимка ще сложа утре!!!2 :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.