Jump to content
Българският форум за музиканти

Срещи на вокалите


CorvusCorax

Recommended Posts

Евитиме, то пеенето идва с пиенето ;)

Терми, мен пък ще ме чуете как грача в трета октава :D

Полифоне, :) . Е може ли таквоз нещо?!

Останалите - Абе, много мълчаливо го раздавате!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По последно преброяване се оказва, че на въпросната среща ще сме най-много девет човека(поне толкова са потвърдили). Слабо, слабо, казвам аз... :metalist:;):D Надявам се, че ще дойдат още хора...Хайде, събудете се малко!!! :hello:

 

Та, значи, да уточним за последен път :read: :

 

18.11.2005г. , Попа, 18:00ч...

Ако имате проблеми с ориентацията и намирането на останалите форумци, явили се на срещата, може да си запишете моя номер, та да не стане обърквация. Телефонът е 0888412346.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И то с големи перипетии за мен. Нищо. Струваше си. Аз лично си изкарах гот. Не следния ден, колегите бяха "учудени", че на срещата на вокалите от форума се пие бира :cheers: И все пак факт - високите ми бяха отишли на Хавайте в събота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, айде.... Само най-отбраните пияници бяхме ;)

Терми, къде казваш ти били високите?! ;) Ти и по-високо ли можеш да пееш от това, което чух оня ден?!?!? :) ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Отдавна не сме се срещали, уважаеми колеги, да пием, да пеем и да говорим по певчески (и не дотам) теми...

 

Ето защо предлагам:

 

ПЪРВО - Следващата среща да се състои на 20.10, петък. Остава да обсъдим къде, как и защо ще ходим, както и началния час на събитието.

 

ВТОРО - Тези срещи вече станаха традиция. Да ги насрочваме вече в една тема - тази. Май ще е по-прегледно, пък и по-рядко наминаващите насам певци могат да се абонират за нея, за да са винаги овреме известени кога какво ще се случва.

 

ТРЕТО - На следващата сбирка да не сме само аз и Тошето, че ще вземем да си писнем... ;)

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм "за" :)

Предлагам да е в караоке бар "Вчера" с/у Операта. При мен проблема е, че съм до късно на актьорско, но мога да дойда към 10.30, например ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки които му се пее да заповяда на форумният джем на 14-ти този месец.

Тези дни трябва да се появи банер за събитието.

Вече има няколко заявки от певци и състави :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джемът - ясен, няма да бъде пропуснат. Затова и насрочваме вокалска среща седмица след него. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се писнем, а? :D

Бройте и мен за срещата! :)

И дано наистина сме повече от двама!

"Колкото повече, толкова повече..."- беше казал някой! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде. Само имайте предвид, че във въпросният бар има караоке само неделя, понеделник и четвъртък. При това положение не знам дали е добра идеята да се ходи там в петък. Все пак скъпичко е :jazzband: и едва ли си струва да се надвикваме и да цакаме много пари за няма нищо. Иначе датата не е лоша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.