Jump to content
Българският форум за музиканти

Странни педали


Recommended Posts

  • Отговори 47
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

така като ги гледам тия дърти педали си мисля...-представяте ли си на тия хора тогава, колко им се е свирело, та са тръгнали да майсторят такива екзотики :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Хмм здравейте всички! аз съм нещо като опит за барабанист от Пловдив и искам да поздравя всички ви за страхотния форум! до сега винаги е имало някви отчаяни опити ама никога нищо свястно :headbang: и изобщоооо тъпа работа!

Все пак предпочитам стандартния единичен педал, защото с двойния ти трябват още куп джунджурии като например имаше едно такова лостче за фуса, което ти спестява свистенето като си с двоен педал, струваше към 30 долара и ефекта му е че е с няква странна пружина и когато го удариш отгоре вдига чинела на фуса и можеш спокойно да бачкаш с кардана и с фус от дясно или направо на десния чинел. при повторен удар възвръща първоначалната позиция на фуса - много добра играчка, но както казах съм привържаник на единичните педали, освен разбира се ако не е наложителен някакъв омазващ ефект :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

има и педали които използват анти полярни магнити вместо пружина, който го интересува да си потърси в нета :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Те тоа те дзвер ми го подари "даскала" миналата година...Прилича малко на уред за средновековно мъчение ама иначе си се свири с него...

 

hpim1708ko1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.