Jump to content
Българският форум за музиканти

Digitech GNX4


musicman

Recommended Posts

Второ, от 460 готови ефекта, използваеми са на повече от 10 (колкото и фрапантно да звучи), а ако трънеш да променяш нещо по някой ефект, там започва якото нервене и там е най голямата недомислица. Значи има около 60 критерия по които променяш звученето, ама шибаното е, че за да сейфаш каквото си направил е нужно да минеш през всичките 60 за да стигнеш до края дето е "сейф" НЕ МОЖЕ ДА СКИПНЕШ настройка  :headbang:  и щеш, не щеш си цъкаш послушно 50 и кусур пъти за да сейфаш нещо...

Това ми се струва наистина недомислено ...

а за какво служат бутоните AMP SAVE и STORE тогава ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не питай :headbang:

Странното е че въпросния СЕЙФ бутон се ползва от дръм машината а АМП СЕЙФ се ползва за моментните настройки, на ефекта. В смисъл настройки които правиш, но ако смениш ефекта и после пак го върнеш, не са се запазили.

Тва за видеокартата неможах да го направя. щото идея си нямам как да го включа в компа (казах ти че буксата е малко нестандартна) но щом са казали трябва да го може. Аз обаче няма да го ползвам дори някога да успея да го направя :D

БТВ все пак има нещо дето не го пише никъде, но процесора си го има и мене ного ми е полезно. Беше нещо от рода на auto tuner, който непозволява да се разстрои китарата. Примерно мойто тремоло е много шибано и 4-5 пъти като натисна здраво ми дава, колкото и кофти да е, почти половин тон разлика :cry: Та като се появят такива несъответствия с тоналността в която си настроил китарата (която задаваш предварително) тая auto tune джаджа просто променя звука който излиза като краен продукт, така че да е същия както правилно настроената. Е тва е ноооо яко наистина :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.