Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Owner's Club


MrDeath

Recommended Posts

Като си казал да попълваме инфото... Един Ibanez S2020X:

 

S2020X-02.jpg

 

Скоро претърпя пореден мод, този път обаче (временно) неуспешен - оказа се, че волюм пота бил линеен, а аз наизуст си взех един логаритмичен и сега е с килл суич. :) Оригиналния го смених, защото е от супер трудно връткащите се, не може само с кутре да се оперира. Новият потенциометър е пуш-пул, където мисля да вържа едната намотка на бридж адаптера, за да имам и сингъл бридж пресет. В момента има два сингъла или хъмбъкер, а за някои неща си иска сингълче. Сега само трябва да купя един линеен и да презапоя всичко отново... :)

 

Предният мод беше изключително успешен - малката цъкалка за превключване между изходите има и средна позиция и вече може да свири и през двата изхода едновременно, което е просто мега здраво!!! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос към Ibanez клуба:

 

Има ли модели, на които грифа да не е така тънък, а да е нещо от рода на Gibson LP например?

Винаги когато хвана Ibanez китара, грифа ми стои като летва в ръката! Неудобен ми е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

 

Гледам ги тия от SZ серията, много приличат на Шектъра който имам.

JS ме заинтригува и ще погледна в някой магазин когато имам възможност, въпреки че е малко над моя ценови клас.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това RG721RW изглежда много зло! Без гнусни пикгарди/рингове/сингли и със супер яка "текстура" на тялото и байндинг... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти - наистина е "чистокръвен" Ibanez и е в перфектно състояние за годините си!

Голям кеф е да се свири на тази истинска китара :)

Твоят Sаber от 87-ма, също е колекционерска рядкост, жалко че я продаваш / ...и то цената, която си обявил, е доста ниска за такава китара /!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.