Jump to content
Българският форум за музиканти

Overloud TH


sardaesox

Recommended Posts

Имам въпрос към посветените от ранга на черната птица-може ли да става дума за сравнение между тия двата плъга/като звукови възможности/?Защото по цени се изравняват2:1 за лоуда/но ако добавиш към фермата и една аудио-карта от line6 :punk_guitar: /,т.е. лоуда си остава недостижимо скъп за мен.А като стана дума за цени,какво стана с "обнародването" на този иначе тъй-приятен плъг-ин/overloud th1,де/???....

Редактирано от sardaesox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да продавам моя лайн сикс.

Имам купени всички експанжъни с ампове и ефект, но без бас експанжъна.

Също сум купил и ВСТ плъгин верситята и то преди доста време. И може да се ползва като ВСТ.

Хардуера е най малкия ГХ.

 

Според мен ТХ1 е як но и лайн6 не отстъпва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той ТХ-а го "обнародваха" отдавна, но само stand alone вер(е)сията.

 

За съжаление VST-то нещо се бави вече доста време, а сякаш няма причина да е така....но аз не ги разбирам тези работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не случайно съм написал-плъг-ин,разбирай,става дума за вст-самостоятелната версия я имам и особено метал-банките на налбантов режат мрака!Ама искам и някое записче да си направя за дългите зимни нощи пред камината....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Сега си играя с демото от сайта.

 

ЕБ*Х ГО В ДОБРИЯ ЗВУК!!! Много са се постарали хората. Да не говорим за спийкър симулациите като си вкарах преампа и само колко си играх с миковете, имам чувството че човек може да направи всичко с тва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O0о много е яка тая програма, хем съм с кабел, без Ди БОКС или други китарни машинки преди звуковата карта и е екста, само малко шум вкарва кабела, ама го махам с Waves X-noise :greenball: ... та за програмата, страшна мн яки дистове, яки кабинети, както искаш си го правиш звука....... с две думи, фен съм на TH-1 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрата дотук!Но има и вандал,който още не е пробван...

Редактирано от sardaesox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го слушах преди малко това, на мен лично не ми хареса, но другото много ме накефи -

 

Бе много як звук се изкарва от това, доста ме мотивира да си запиша нещата вече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от днеска съм фен на ТН1 . Свалих обнародваната в Държавен вестник ВСТ версия .Харесва ми че звука е отчетлив , не маже .Самите ефекти вътре също са доста прилични - дистъри , дилей .

 

http://www.esnips.com/doc/c6a5ff82-3650-4e...944a/TH1-sample

Едно демо което изкопах от нета .Изумителен звук на ТН1 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.