Jump to content
Българският форум за музиканти

Waves GTR


Sieger

Recommended Posts

След толкова много чакане най-накрая Уейвс "треснаха бахура връз бухчата" и по форуми се носят разни слухове, че продукта (сиреч бахура :godbless: ) бил на много високо ниво... Все пак е правен съвместно с PRS (които пък казват, че начина по който щели да се записват албуми щял да се промени)... Та тръгвам аз да си тегля демото при което кефа ми бе секнат от неприятния факт че и безплатното вече не е безплатно... Трябвало да имам I-Loc!

 

Та има ли някой сред вас който да го е пробвал по някакъв начин и ако да, да каже какъв е и да сподели впечатления! Интересно ми е да разбера дали ще се преборят със свирепата конкуренция от страна на IK Multimedia (ако изобщо Амплитюб излезе)

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

надали ще е трудно да се преборят при положение, че ИК се отказаха от борбаата :)

 

и е малоумно да ти трябва илок за демо на продукта... така сами си го вкарват от зад и то сериозно... тяхна си работа де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надали ще е трудно да се преборят при положение, че ИК се отказаха от борбаата :)

 

и е малоумно да ти трябва илок за демо на продукта... така сами си го вкарват от зад и то сериозно... тяхна си работа де

Няма да има Ампли 2 така ли? :) А иначе наистина е малоумно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ампли 2 НЯМА! (все още)

 

@Sturmfuhrer: Бате снабди ме с демото на Вейвс ГТР!!! Ти си в тез среди пък и няма нещо което да не можеш да намериш (с изключение може би на тремоло арма за Ибанец-а)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че преди доста време свалях някакво ампли което претендираше, че е 2, ама аз понеже така и не го ползвах, наистина не съм сигурен дали не е фейк - най-добре да се провери на сайта на ИК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че преди доста време свалях някакво ампли което претендираше, че е 2, ама аз понеже така и не го ползвах, наистина не съм сигурен дали не е фейк - най-добре да се провери на сайта на ИК.

Фейк е.

И аз го дръпнах, ама си беше старото говно, увито в нов вестник. Демек, Warez installer-ът му претендираше, че е двойката, ама то пак си беше версия едно и нещо. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че преди доста време свалях някакво ампли което претендираше, че е 2, ама аз понеже така и не го ползвах, наистина не съм сигурен дали не е фейк - най-добре да се провери на сайта на ИК.

Фейк е.

И аз го дръпнах, ама си беше старото говно, увито в нов вестник. Демек, Warez installer-ът му претендираше, че е двойката, ама то пак си беше версия едно и нещо. :rolleyes:

Най-нелепото от цялата ситуация е, че ако случайно Amplitube 2 не излезе, а Уейвс продължат да се правят на лай*а (също така H2O не направят нищо по въпроса :) ... шегувам се) ще трябва да се задоволим с идващия ПЛАТЕН ъпдейт за Гитар Рига! Тоест за следващите 2 годинки оставаме без "нов революционен софтуер"... :metalist:

 

ЕДИТ: По форуми пише че Ампли бил отложен за Септември месец (тоест този месец). Това го написа някав пич, който май има познати в ИК или нещо такова... А да видим :cheers:

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че преди доста време свалях някакво ампли което претендираше, че е 2, ама аз понеже така и не го ползвах, наистина не съм сигурен дали не е фейк - най-добре да се провери на сайта на ИК.

Фейк е.

И аз го дръпнах, ама си беше старото говно, увито в нов вестник. Демек, Warez installer-ът му претендираше, че е двойката, ама то пак си беше версия едно и нещо. :metalist:

Ахъм. Значи това ме е заблудило щото аз тогава го инсталирах и само го пуснах да погледна и наистина си изглеждаше съвсем като стария та се чудех кое му е новото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

ако някой може да помогне. при инсталиране на Waves Guitar Tool Rack накрая се появява съобщение "could not find DSP manager .dll file" и след това не тръгва и самия plugin. конфигурацията ми е с Creative Live Value саунд карта, KX codec и ASIO FX processor

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При инсталациятя има на едно място където

се появяват две отметки

VST - нещо си и DSP - нещо си :D горната отметка

демек DSP /така мисля пишеше / не трябва да е отметната

Поне при мен така стана :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.