Jump to content
Българският форум за музиканти

Интересни теми


Recommended Posts

Тъй като тук има доста интересни теми, но голяма част от тях събират прах в страниците назад, предлагам, всеки който срещне добра/интересна тема, да сложи тук линкове. В последствие ще събера всички линкове на куп и ще я оставя темата боцната най-отгоре за да може хората, които посещават този раздел да имат лесен достъп до интересните занимания на членовете на форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да ти оформя линковете малко за по прегледно , дано не се сърдиш:

 

Изработка на електрическа китара от суров дървен материал, Jackson RR от голи талпи by the gorer

 

Основен ремонт на акустична китара - завръщане към корените, Pics intensive! Съдържа над 50 снимки by the gorer

 

Моята китара, С помощ от the_gorer by icohohi

 

 

Така и така събирам информация, ще запиша и други теми които са интересни според мен.... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли бъркам, или темата беше "интересни схеми"? Какво общо със темата има дървообработването? Аз го харесвам много, но не бива ли да е в друга тема; иначе смисълът, заложен от niki123bg се губи?

Самата идея за систематизиране е прекрасна, затова може би трябва да се създадат серия от теми с линкове за конкретна насоченост - ток, дърво, акустика ... и т.н.

Браво на niki123bg! Форумът има огромно богатство от информация, което е "скрито". С тази инициатива ще се подобри значително достъпа до полезната информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, признавам, че съм недоскив.

И все пак мисля, че ако се разделят въпросите по своята същност, ще бъде по-лесно да се откриват .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна бяхме писали за нещо подобно - по-интересните неща да са подбрани и класифицирани по подтеми.

 

Айде сега някой да ги оформи и подреди добре и красиво -дет се вика да грабват окото, а не само неясни линкове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е именно интересните теми в този подфорум да се закачат тук за лесен достъп и това е независимо от тяхната насоченост.

 

Ultramega, евала - точно това имах в предвид, ще те черпя N на брой бири, че си ми наблизо. Останалите когато се замъкнете към Варна :)

 

Като се посъберат още линкове ще ги форматирам и кача най-отгоре. Тея дни и аз ще поровя за други интересни теми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калкулатори сек'ви - Fenix & Pacman

Инструменти, хора. Машини :cheers2: - Fenix

 

Първата просто задължително трябва да се добави. Мисля, че и някъде другаде имаше нещо за калкулатори... Бтв какво стана с компенсатора, който Евтим пишеше? Той също би бил полезен за тая систематизация :D

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 10 months later...
  • 8 months later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.