Jump to content
Българският форум за музиканти

Как го правят големите ?


Recommended Posts

Понеже г-н Разбойников ме спами по Кю-то с разни интересни материали и не ме оставя да спя и махмурлирам спокойно на работното си място,се налага да уплътня времето си с нещо по-полезно. :P

 

Мислех си за една тема,където всеки да поства видео материали,линкове,сайтове и др.,на които се е натъкнал в нета,и които съдържат полезна информация за изработка/модифициране на инструменти и оборудване.

 

Та,от разбойник днес имаме: Lakland Basses . :)

 

От една по-стара тема в раздел "Бас" си изрових следните"

 

mms://207.58.198.50/video_06/webcast_3149/webcast_3149_high.wmv - Ken Smith Basses (линкчето е малко странно - копирайте го в браузъра си и би трябвало да ви зареди директно Windows Media Player :oops: ) , предоставено от Demiurg

 

и

 

,предоставено от metalhammer/Nikifena . ;)

 

Очаквам вашето включване!

 

П.П. Въздържайте се от офтопици,за да не се санкционираме. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

lag.fr

 

1.уеб тв,

2.в ляво "ла видеотек",

3."репортаж"-последните 2 филмчета:

 

http://www.laboitenoiredumusicien.com/index.php#tvgt

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ето тук има снимки на различни устройства снимани от вътре. Предимно студийни хапаратури

А Тук пък има тонове снимки на лампови апаратури.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:punk_guitar: Защо подяволите тия чичковци мацнаха с валяка отгоре върху грифа и омазаха всичко включая и тръс рода? о_О Сори за офф-а, но ми е интересно и важно :rocker:

 

Иначе това не е някой известен чичко, като чичо лео или чичо орвил, НО може да е интересно за по-ексцентричните люде от форума :) -> http://youtube.com/watch?v=qZl8sYqJZgg

 

Поздрави,

Влад

Редактирано от vlex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ценна серия, която затрих покрай формата на диска:

Witkowski Custom Guitars & Pickups - 4 части

Както следва:

1. Witkowski Custom Guitars & Pickups 1/4 - тяло

2. Witkowski Custom Guitars & Pickups 2/4 - гриф

3. Witkowski Custom Guitars & Pickups 3/4 - адаптери

4. Witkowski Custom Guitars & Pickups 4/4 - асемблиране

 

Нечовек и показва всичко как се прави... На места аз като виден лаик не съм съгласен със способите (примерно не ме радва, че има 10 шлайфмашини, пък накрая ползва виброшлайф за финално шкурене, но той си знае :thumbdown: ). Само едно не знам: хората, които с тва си вадите хляба как понасяте тая воня на прясно рендосания палисандър? Такава смрад друг път през живота си не бях подушвал :thumbs_up: Иначе клипчета като тия го правят да изглежда по-лесно отколкото е... :thumbs_up:

 

П.П. Тоя човек доказа, че и сам войнът е войн и фирмички от типа на one man army MОГАТ да прокопсат... За съжаление мааалко по назапад и мааалко по насевер от нашите ширини и дължини...

 

Поздрави,

Влад

Редактирано от vlex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.