Jump to content
Българският форум за музиканти

Мини-конкурс за солови проекти


Recommended Posts

Организирам скромен неофициален конкурс за потребителите на форума, занимаващи се с лично авторско творчество.

 

Целта е да се даде публичност на участниците в конкурса, а победителят да получи възможността да запише песента си професионално.

 

Право на участие имат всички потребители на форума, изпратили една или две от песните си за участие в конкурса (само авторска музика, кавъри от какъвто и да е вид не се зачитат). Песните трябва да само ваши (лично ваши, а не на дуо или група, в която свирите) и да са достатъчно завършени (кратки и непълни или изкуствено удължени песни не се зачитат).

 

Краен срок за изпращане на песните (максимум две): 10-ти Септември (включително).

 

Гласуване: 12-то до 25-ти Септември. Разрешено е гласуването за повече от една песен и изпълнител. Печели песента с най-много гласове. Гласове от потребители регистрирали се по-скоро от Юли 2011 няма да се зачитат.

 

 

Запишете песента според възможностите и уменията си. Звукът на демо записа, който ще пращате няма да е решаващ фактор, но се постарайте поне вашето изпълнение да е добро. Изпратете записа във mp3 формат на soundlurker@gmail.com

Спечелилият след гласуването, ще се свърже с мен да обсъдим подробностите около записите и при първа възможност ще задвижим нещата.

 

Предишни мои записи и миксове: http://www.soundlurkerstudio.com

 

още инфо

  • Like 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Може и инструментал :)

 

Вече получих първата песен на mail-а. Стабилен метъл :rocker: Доволен съм :) Разбира се не аз определям кой ще спечели, но нямам търпение да чуя и останалите кандидати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже има още въпроси по отношение на правото за участие ще се опитам да внеса яснота:

 

ОК е ако някой ви направи услуга и запише вокали, в случай, че не можете да пеете или ви програмира барабаните ако не знаете как или не можете сами. Ако нямате такива познати, запишете само инструмента, който владеете и ако спечелите ще се търсят музиканти за останалите инструменти/вокали.

 

Не е ОК, ако поначало сте 2-ма или повече съмишленици.

 

По-нататък, може да измисля нещо и за групи, но на този етап искам да помогна на хората, които са сами в начинанието си и нямат голям шанс да намерят съмишленици за група, публика за музиката им, пари за записи и т.н.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станаха ли 4, че не съм сигурен дали E-mail-a ми се е изпратил :icon_shithappens: E-mail-a ми е alexander32115@abv.bg :D . И поздравления за добрата инициатива! ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време се каня да запиша новата си песен професинално.

 

Дори от скоро се замислям къде да направя записа в София...

 

 

Та - искам да попитам има ли всъщност стилови ограничения?

Искам да участвам с БГ поп парче?

И ако е ОК - Ще свърши ли работа - понеже и аз нямам група - да пратя аудио с добре изсвирена акустична китара и глас?

Със сигурност ще се добие представа за какво става въпрос.

В момента няма да ми остане време да подготвя по-сериозен демо запис...а и парчето така или иначе ще е балада с повечко китари и клавиши...

Ако стане чрез този конкурс - още по-добре...сигурно ще звучи и по Рок...което също е част от плана ми за песента!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 от мен от проекта в подписа.

Въпреки че, се съмнявам, при гласуване в този форум , да се избере нещо , което не е МетЪл или поне най малкото рок(не казвам че е лошо ), но просто бих искал да не оставам пасивен за такива инициативи :)

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изпращам 2 парчета от нереализиран проект, по-скоро воден от Олимпийския принцип за участието :lol:.

Още веднъж поздравления за инициативата и упех на всички участващи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малък update: в момента съм извън България и не съм online постоянно, но преди малко проверих пощата с netbook-а и видях 5 мейла. Когато се прибера и ги сваля ще ги прегледам. Продължавайте да пращате, няма стилови ограничения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко души ми писаха ЛС, че биха помогнали с лисващи вокали и инструменти, за което съм им благодарен. Нека се свържем с тях след като изберем песента с най-много гласове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.